Zawisza NiebieskiTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Humor, satyra2020.10.15 11:55

Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal

 
 

Jaka agentura? Dowodów nie ma ale poszlaki mocne, niech czytelnik sam osądzi, pomawiacza, donosiciela, wielonitkowego trolla.


 

Powiedzenia mądrością narodu są a jedno z nich mówi o tym, że „złodziej najgłośniej krzyczy ‘łapać złodzieja’” a złapany agent łapać agenta. .

Znany tropiciel tzw. „ruskich portali” oraz Polaków, przez niego pomawianych wykrył kolejny „ruski” portal Neon24.pl. Pilnie studiuje ten portal a ponieważ został z niego usunięty, gdyż nie potrafił sprostać podstawowym standardom kulturalnej dyskusji oraz temu co Polacy uważają za cenne... prawdzie, uczciwości, unikania niczym nie uzasadnionych pomówień tak więc teraz na swym blogu komentuje kolejne teksty pojawiające się na tym poczytnym, opiniotwórczym portalu. Bo przecież komentowanie tekstów pojawiających się na jakimś portalu na innych portalach świadczy tylko i wyłącznie o tym iż portal jest opiniotwórczy. Co więcej wyrzucone stamtąd osoby próbują powracać tam publikując swoje teksty za pomocą pośrednika jakim jest Jozio z Londynu. Czyż więcej dowodów na opiniotwórczość portalu potrzeba?

Tym razem nasz „detektyw” znalazł i zanalizował kolejny tekst pisany przez „ruskiego autora”, co więcej część tekstu próbował nawet na swój ojczysty język, czyli rosyjski tłumaczyć. W jakim celu? Nie wiem, ale może dlatego by jego znajomi też za bardzo nad naszym polskim trudnym językiem się nie trudzili.

 

Trolle zwykle nie słyną z mądrości, stąd ten i tym razem wybrał i ogłosił jako dowód rosyjskości i woli „służb” artykuł znanego na portalu niepoprawni.pl blogera „jestem jaki jestem”, Czyż patriotyzm tego blogera na portalu niepoprawni.pl nie została udowodniona? Potwierdzali inni tutejsi blogerzy, jak choćby Satyr. Tak więc cała praca agencika Humpty Dumpty włożona w udowadnianie że polski portal nie jest polski poszła w puch. No cóż, popełniłeś błąd agenciku.

 

Bloger „jestem jaki jestem” był wrednie atakowany przez grupkę trolli wyrzuconych z polskich portali gdyż znajdował błędy w postępowaniu Polskiej Zjednoczonej gtupt partii Zjednoczona Prawica. Stąd jak i inni postanowił przenieść się na polski portal, gwarantujący mu iż agenturalne trolle będą jego teksty tylko przez szybkę oglądały, mogąc co najwyżej u siebie je analizować. Jak widać posunięcie było dobre, bo Humpty Dumpty tekst przez szybkę przeczytał i u siebie próbował go zanalizować kolejny raz zaliczając „samo zaoranie”. Bo jeśli tekst powszechnie znanego z patriotyzmu na portalu niepoprawni.pl blogera został uznany za działalność ruskiej agentury, to takiego pomawiacza można tylko śmiechem zbyć.

 

To kolejne samo zaoranie tego agencika. Raz zaliczył je, gdy udowodniono mu iż jest donosicielem1), drugi raz gdy udowodniono mu iż jest trollem działającym na rzecz lichwiarzy2), trzeci raz, gdy udowodniono mu, że wielokrotnie powielając nicki trolluje dyskusję na portalach, forach3) chcąc je zniszczyć. Teraz mamy dowód iż przekręcając intencję tekstów polskich patriotów publicznie pomawia ich o agenturalną działalność obcych służb4).

 

Agentem jakich służb jest Jerzy T.? Myślę, że wiele powie fakt iż w polskich tekstach często rosyjskimi odnośnikami się posługuje. No cóż, wielu z nas wtrąca czasami modne słowa angielskie, w poprzednich wiekach do dobrego tonu należało wtrącanie słówek francuskich, ale wtrącenia rosyjskie stosowali tylko słudzy caratu oraz członkowie służb „utrwalaczy socjalizmu”, by przypodobać się zwykle osadzonym w NKWD zwierzchnikom i udowodnić im jak idee leninizmu – stalinizmu są im bliskie. Cóż, wielu z nas zna rosyjski, ja sam tego języka uczyłem się prawie 12 lat, w podstawówce, liceum i na wyższej uczelni i dziś swobodnie w kawiarni z Rosjanami porozmawiam, znajomość języków obcych promuje człowieka, ale by w tekstach polskich tłumaczyć fragmenty tekstuna rosyjski? Naprawdę nie widzę ku temu powodu. A ty czytelniku widzisz?

 

Agentura działa w zespołach w których poszczególnym członkom wyznaczane są konkretne zadania. Polaków atakują różni agenci, inni znowu tworzą zamieszanie, jak przykładowo „przynogawkowy”, co wpada pod tekst i idiotycznym szczekaniem i „obsikiwaniem” stara się zniechęcić kogokolwiek do komentowania. Popatrzmy wnikliwe na atak na również zasłużonego blogera Trybeusa 5) (Rzeczowe, poparte wypowiedzą omawianej osoby atakowane jest zupełnie niczym nie popartymi stwierdzeniami o domniemanym wykształceniu).

 

Jesteśmy ludźmi, każdy z nas popełnia błędy, ale tyle idiotyzmów ile w tej sprawie wypisuje Jerzy T. agencik o kryptonimie operacyjnym „Humpty Dumpty”, to tylko dowód na skrajną głupotę lub też zacietrzewienie w celu zniszczenia tego co polskie. A to tylko pogardą i śmiechem dla takiego trolla którym należy go pogonić. Jak wiemy cała ta grupka ma wspólną cechę. Wszyscy nie sprostali warunkom dyskusji na tamtym portalu i ich działanie jest tylko formą prymitywnej zemsty, na którą ich stać, bo w dyskusji na argumenty są ciency..

 

1)        https://niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/szczecinek_0.png

2)        https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/troll-na-zlecenie-czyli-jak-salomon-z-trojanowki-stal-sie-trojanowskim

3)        http://www.sklepowicz.pl/index.php

4)        https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/kolejny-antypolski-atak-polskojezyczny-portalik-podwaza-polska-racje-stanu

5)        https://niepoprawni.pl/comment/1648044#comment-1648044

 

 

 
370 odsłon  średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: pomawiacze, kapusie, Humpty Dumpty.
Re: Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal   
Ikulalibal, 2020.10.15 o 12:40
Nie wiem o co chodzi i jakby średnio mnie to interesuje.
Ale chętnie na przykładach pokaże panu co to agenturalność i czego w związku z tym należy się spodziewać.
Podczas swej (odbytej kilka dni temu) wizyty w Wielkiej Brytanii prezydent Ukrainy Zelenski odbył sekretne spotkanie w siedzibie MI-6.Informacja o tym "wyciekła" do mediów.Znawcy twierdzą że "wycieku" dokonała strona brytyjska ze względów propagandowych;żeby nikt nie miał najmniejszej wątpliwości who is who,kto poleca a kto wypełnia i kto tak na prawde sprawuje rządy na Ukrainie.
Wizyta (w siedzibie MI-6) i tak byłaby i jest skandalem z przyczyn proceduralnych albowiem dyplomatyczny obyczaj nie przewiduje tego aby osoba w randze prezydenta składała zagraniczne wizyty urzędnikom niższej rangi.Już pal sześć,bo kto dziś przejmuje się protokołem ale zachodzi pytanie czy podczas tej wizyty Zelenski otrzymał od Moora +en.wikipedia.org) instrukcje które dwa dni temu przekazał Dudzie? czy może Duda instruowany jest niezależnie od Zelenskiego. Nie wiadomo.Za to wiadomo na 100% że te dwa wydarzenia (wizyta Zelenskiego w MI6 i wizyta Dudy u Zelenskiego) mają ze sobą związek.

+www.president.gov.ua
+tk.media

I o tym chętnie poczytam a nawet pospekuluje.Zaś intrygi na niszowym forum.....chyba sam pan rozumie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal 
interesariusz, 2020.10.15 o 13:20
czy to czasem nie reklama neonu24 ?

"Bo przecież komentowanie tekstów pojawiających się na jakimś portalu na innych portalach świadczy tylko i wyłącznie o tym iż portal jest opiniotwórczy."

No, ale zawisza, jak mniemam urzędnik neonu24, wpisuje się w taką działalność, i reklamuje witrynę, w którym redakcja skręciła w stronę antyepidemicznych oszołomów do tego stopnia, iż normalni zrezygnowali z uczestnictwa w tej burdzie opartej na nastrojach właściwych dla samosądu?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal 
Anna PK., 2020.10.15 o 14:39
Moje uwagi do NEonu.
1/Portal szczyci się tym, że można pisać wszystko, co kto chce. To jest bardzo chwalebne założenie...dla piszących. A ile z tego da się czytać? Czy ilość przechodzi w jakość? Z tego co ja czytam, to góra dwa, trzy kawałki, a czasami to i nic nie ma do czytania. Jednym słowem nie ma linii przewodniej, nie ma lidera, jest natomiast niski poziom.

2/Jest grupa pobożnych chrześcian, chyba każda osoba z innej sekty, bo z odgłosów jakie z tamtąd dochodzą, to jedni drugich by utopili w łyżce święconej wody.

3/A w ogóle jest portal przechowalnią kilku dziwaków, którzy mają mają własne wizje urządzenia świata po swojemu. Mało kto te cele rozumie i podziela. Jeżeli chce się tych dziwaków zaczepić jakąś uwagą, to można dostać takie "błogosłowieństwo", że człowiekowi odechce się dalszej dyskusji.

4/Portal istnieje 10 lat, ale nie dorobił się nawet małej grupy dyskutantów, którzy by się nawzalem szanowali i lubili wzajemną interntową konwersację. Każdy sobie, bez wzajemnego poszanowania, bez zachowania zasad dyskusji; krytyka personalna, wyzwiska; niby rodacy, ale bez krzty poczucia wzajemnej odpowiedzialności i życzliwości.

To jest moje zdanie, jeżeliby to kogoś interesowało.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal   
Ikulalibal, 2020.10.15 o 14:48
///Portal szczyci się tym, że można pisać wszystko, co kto chce.//

Nie można.Wprawdzie administracja sama nie para się cenzurą tylko powierza tę funkcję blogerom,ale to ciągle jest cenzura.Mnie blokowało przeszło dziesięciu blogerów więc czy może być mowa o tym że "każdy może pisać wszystko"?

//Każdy sobie, bez wzajemnego poszanowania, bez zachowania zasad dyskusji; krytyka personalna, wyzwiska;//

Przecież to forum Polaków więc jak ma być?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal 
Zawisza Niebieski, 2020.10.15 o 15:27
Neon, nie wzoruje się na takich mediach historycznych jak Trybuna Ludu, gdzie każdy tekst przechodził przez ręce cenzora. U nas jakość tekstu zależy od autora. Jakość dyskusji od komentatorów. Portal tylko dba o to, by wypowiedzi komentatorów nie były niezgodne z naszymi zasadami kulturalnej dyskusji. Ale co się czyta to zależy tylko od tego co dany czytelnik uzna dla siebie za ciekawe. Gdybyśmy tylko promowali jedną ideologię, bylibyśmy pralnią umysłów, a takich jest wiele, m.in. miejsce gdzie spływają wyrzuceni z Neon. Potem płaczą, teksty publikowane na Neon szeroko omawiają.

Ale prawdą jest, że zadaniem portalu jest zebranie wartościowych autorów. By rzeczywiście było co czytać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal 
Anna PK., 2020.10.15 o 15:40
Ja zwyczajnie nie lubię, kiedy mnie wyzywają od kretynek, czy jeszcze gorzej. Nie mam zamiaru być tam, gdzie mnie znieważają. To chyba jasne.

Jestem Panu wdzięczna za to, że raz mnie Pan obronił, ale ja nie chcę za każdym razem biec z płaczem do Pana.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal 
interesariusz, 2020.10.15 o 16:05
O, jednak dyskusja skręciła na neonik,

może rzeczywiście można tu o nim pogawędzić, bo uczestnicy jako żywo przypominają tych z neonu.

Największą wadą neonu jest właściciel. Nie mógł, jak dotąd, poprawić ewidentnych drobnych błędów, natomiast, gdy ktoś mu zasugerował, aby pod każdą notką zamieścić prośbę o datki, natychmiast zostało to zrealizowane.

TAKIEJ HIPOKRYZJI ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ. A się nie znajdzie.

W owej witrynie można pisać wszystko, podobnie, jak na Berdyczów. Witryna niszowa, w której są fałszowane liczniki odsłon. Można pisać wszystko - do lochu. O tym, co ma być czytane, decyduje redakcja, rozmieszczając tytuły na stronie głównej. A co jest ostatnio promowane - oszołomy, które uważają że covid jest jak grypa, a że staruchy umierają na ową grypę, to takie już ich przeznaczenie, ZUSowi będzie lżej.

Jakość notek jest bardzo różna. Jakość notek nie zależy od ich wartości literackiej, tylko od oddziaływania na umysły.

To, że z założenia nie ma politycznej linii przewodniej, to bardzo dobrze. Tak winno być w witrynie, w której mogą się spotykać wszyscy. Ale to, że nie ma zasad, że zasady zastępuje widzimisię, to już skandal.

I właśnie to widzimisię ukształtowało, może w sposób niezamierzony, chwilową linię polityczną, światopoglądową, z którą nie można polemizować, bo taka jest widzimisię promocji. Co więcej, promuje się oszołomów, którzy blokują adwersarzy. A to już oznacza, że witryna ma linię programową, antysystemową teorię spiskową, która sprzyja szerzeniu epidemii, i działa na szkodę narodu polskiego.

Dlatego wziąłem z neonu urlop. Jak się tam nie zmieni polityka redakcyjna, nie ma co wracać.

Nie oznacza to, że jakiś niszowych notek nie opublikuję, ale nie zamierzam tam regularnie pisać.

A ja, w odróżnieniu od wielu z państwa, to co pisałem jako interesariusz, zamieszczałem tylko na neonie, z dwoma wyjątkami, które w tej witrynie widać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal 
Zawisza Niebieski, 2020.10.16 o 13:13
No cóż, prowadzenie portalu kosztuje, zaś dzisiejsze działania korporacji typu google idą w kierunku niszczenia niezależnych inicjatyw. Jak wiadomo, dążą by ludzie czytali tylko tę papkę, którą media głównego ścieku przygotują. Dlaczego na Interii po zmianie właściciela szybko zlikwidowano dział dziennikarstwa obywatelskiego? Właśnie dlatego by było jam najmniej miejsc gdzie człowiek może napisać co myśli. Takim miejscem jest Neon, a ostatecznie p. Opara nie jest szejkiem który ma forsy jak lodu, stąd poszukiwanie pieniędzy.

Jeśli chodzi o sposób wyboru notki do promocji ja najpierw zastanawiam się, jaki dana notka może mieć odzew wśród czytelników. Bo staram się budować grupę ludzi wymieniających między sobą poglądy. Dopiero później do oceny staje wartość merytoryczna tekstu. Nie raz pod zupełnie idiotyczną notką wartościowa dyskusja powstaje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Szanowny Kolego Zawiszo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.15 o 16:07
Nie sądzę, że polska witryna niepodległy.pl to odpowiednie miejsce do zajmowania się internetowymi śmieciami pokroju Husky czy Jerzy T. vel Humpty Dumpty.

Zajmujmy się sprawami ważnymi dla Polski a nie żydobanderowskimi wszami łonowymi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowny Kolego Zawiszo! 
Zawisza Niebieski, 2020.10.15 o 16:50
Ostatnio jeżdżę trochę samochodem i w radio co chwilę słyszę reklamę preparatu na wszy. Stąd myślę, że problem wszy w Polsce zostanie niedługo rozwiązany. Zresztą wśród wszy widać duży popłoch.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowny Kolego Zawiszo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.15 o 17:25
Na nich wystarczy zwykły azotoks.
Albo packa na muchy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Szanowni Państwo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.15 o 16:10
Bardzo proszę - o neonie dyskutujcie na neonie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowni Państwo! 
interesariusz, 2020.10.15 o 17:22
a może z dyskusji o neonie wyniknie coś istotnego również dla niniejszej witryny.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowni Państwo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.15 o 17:59
Nie wyniknie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowni Państwo! 
interesariusz, 2020.10.15 o 18:50
trochę szkoda, że nic nie wynika,

prawdę mówiąc, to tutejsza witryna doskonale nadaje się do dyskusji w gronie paru osób,

stąd, być może nadaje się na notki filozoficzno-naukowe, ale nie za bardzo nadaje się na powszechną dyskusję społeczną, czy też źródło aktualnych informacji.

No, ale to są jego cechy funkcjonalno-wzornicze.

Pozostaje polityka. O tyle jest tu dobrze, jak i źle, że w zasadzie istnieje chronologiczna lista notek (coś tam jest na marginesach, ale ja tego nie zauważam).

I tak muszę pomyśleć o jakimś miejscu, w którym będzie można publikować wywrotowe myśli.

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowni Państwo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.15 o 21:00
A jakie Ty chcesz "wywrotowe" treści pisać? Przecież z namordnikami się zgadzasz, w "pandemię" i świrusa, który kosi miliony też... :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowni Państwo! 
interesariusz, 2020.10.15 o 21:24
przecież wywrotowa myśl to noszenie maseczek z sensem,

rozumiem, że Tobie trudno to ścierpieć, ale już niedługo 10% zgonów w Polsce będzie na świrusa.

Zamiast biadolić, jak na neonie, że rząd nie można nakazać noszenia maseczek, o ile nie wprowadzi stanu wyjątkowego, bo ustawa o chorobach zakaźnych została napisana przez ćwoków bez wyobraźni, a następne matoły czepiają się jej literalnego brzmienia, a nie sensu,

warto upowszechniać wiedzę, jak nie dać się zabić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowni Państwo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.15 o 21:57
Tylko 10%?
Ja obstawiam jakieś 60. Wszystko co się da podciągną pod świrusa.

Kilka dni temu pewien mieszkaniec Toskani otrzymał wynik testu na świrusa swego synka. Na szczęście negatywny.
Problem jednak w tym, że chłopczyk zmarł 18 miesięcy temu...

Dopóki będą płacić lekarzom za wysyłanie ludzi na kwarantannę a szpitalom 5000 za każdego ze śwrusem to liczba zarażonych będzie rosła lawinowo. Biznes is biznes.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowni Państwo! 
interesariusz, 2020.10.15 o 21:26
ach, miałem gdzieś tu notkę na ten temat, ale pewnie nie opublikuję,

generalnie chodzi o to, że Polacy są za chudzi w uszach, aby ustanawiać i rozumieć prawo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowni Państwo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.15 o 21:59
W Polsce Polacy nie stanowią prawa. Robią to za nich żydzi i szabesgoje. Zwłaszcza z PiS, na który głosujesz :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szanowni Państwo! 
interesariusz, 2020.10.16 o 09:20
no to teraz kumam, dlaczego Polacy nie są w stanie skumać tego bRZydackiego prawa, wymyślanego na ich zgubę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zawiszo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.16 o 00:18
Skoro już zamieściłeś tu notkę o tych internetowych wszach łonowych to zajrzałem do tego ścieku.

I co widzę?

Jerzy T. vel Humpty Dumpty znowu odkrył się jako żydobanderowiec. Nie chce mi się nawet tego komentować bo dla takich jest tylko pała w łeb i dół z wapnem.
Nieprzypadkowo to bliski koleś niejakiego Słomki.

Tam jest jeszcze inny taki śmieć. Kamiński z Gdyni.
Rzygać się chce.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zawiszo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.16 o 00:35
PS.
Termin "żydobanderowiec" wymyślił niejaki Ihor Kołomyjski (naprawdę Aaron Berger) lider społeczności żydowskiej na Ukrainie, od 2008 prezes Zjednoczonej Wspólnoty Żydowskiej.

To określenie doskonale pasuje właśnie do Jerzego T. vel Humpty Dumpty i Kamińskiego z Gdyni.
Można tylko zgadywać czego w nich więcej? Żyda czy banderowca? A może to jakieś hybrydy?

Kamiński np. to wielbiciel żydowskich knotów filmowych opluwajacych Polaków i żarliwy obrońca banderowców.

Jerzy T. to łowca "antysemitów" i każdego, który broni dobrego imienia bestialsko zamordowanych przez banderowców Polaków nazywa "ruskimi onucami".

Wnioski wyciągnij sam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zawiszo! 
Zawisza Niebieski, 2020.10.16 o 13:04
Pała w łeb, tak było za czasów wojny, teraz śmiechem się goni, a mówię ci na przygłupiastego trolla śmiech to najlepsze lekarstwo. I jakże bolesne. Wije się jak w konwulsjach. Co do wymienionych osobników, to wiadomo kim są. Obnażeni jak niemowlę do kąpieli narady kryzysowe sobie urządzają i klepiąc po plecach podnoszą na duchu. Nawet tam już nikt ich poważnie nie traktuje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zawiszo! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.16 o 15:14
Za to une traktują się niezwykle poważnie.
Czasami odnoszę wrażenie, że zasiedlają tę samą celę bez klamek w Tworkach. Raz jeden robi za Napoleona, raz drugi a Husky dogadza im w ramach zajęć LGBT :)

A ty bidulku widzę, że odkryleś w sobie misję i chcesz zdetronizować św.Franciszka. On też kochał wszelakie zwierzątka, te najgłupsze też.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Szambo 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.18 o 00:25
To, że Husky, Humpty Dumpty, kontrik, rey, tezeusz obojga płci i paru innych to zwykłe trolle i idioci jest rzeczą oczywistą. Tym bardziej, że cała ich "tfurczość" polega na udowadnianiu tego kilka razy dziennie. Nie przypadkiem wylecieli z NEonu.


Dlatego moja skromna rada dla Rebeliantki, Zawiszy, trybeusa jest taka. Olejcie tę gromadę internetowych wszy łonowych bo naprawdę nie warto, szkoda czasu, który można spożytkować na coś ważnego. Zostawcie ich samym sobie a zobaczycie, że wkrótce się udławią własnym jadem i durnotą.
No chyba, że lubicie klimaty szamba...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Wican → Zawisza Niebieski
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Zawisza Niebieski → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Jarosław Ruszkiewicz → Zawisza Niebieski
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Zawisza Niebieski → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Jarosław Ruszkiewicz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
interesariusz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Zawisza Niebieski → interesariusz
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
interesariusz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Zawisza Niebieski → interesariusz
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
interesariusz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Zawisza Niebieski → interesariusz
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
interesariusz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Zawisza Niebieski → Jasiek
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Jasiek → Zawisza Niebieski
więcej…