Zawisza NiebieskiTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Humor, satyra2020.04.27 08:14

Andy, czyli niepoprawny oddział psychiatryczny leczenia schorzeń „aandy”

 
 
Na niepoprawni.pl od dłuższego czasu pałęta się chory, prosząc o pomoc psychiatryczną, wykazujący pełne objawy choroby psychicznej określanej w medycynie jako „aandy”. 
 

Jeśli ktoś nie wierzy, wystarczy popatrzeć na zapis ataku tej choroby. Bezspornie uwidacznia on destrukcyjne dla umysłu skutki obrazowane dzięki wpisom dokonywanym w przedłużającym się ataku choroby u tego pacjenta.

https://niepoprawni.pl/komentarze-uzytkownika/9280

Dokładnie widać jak w swej chorobie od dłuższego czasu pacjent walczy z urojonymi „bolszewikami”, wszędzie widzi atakujących go „bolszewików”.

Z powodu schorzenia „aandy”* opisywanego tu pacjenta Andy atakują „jego bolszewicy”, którzy  wychodzą mu zza każdej szafy, lustra, innego mebla, a także z artykułów, komentarzy na portalach internetowych, gdzie dzielnie walczy ze swoimi zwidami jak Don Kichot z wiatrakami.

Efekt jest taki, że z każdego porządnego polskiego portalu wylatuje lotem koszącym z informacją „zapraszamy po skutecznym zakończeniu leczenia w specjalistycznej placówce medycznej”. To wszystko można zobaczyć w jego wpisach. Gdy z jakiegoś portalu otrzyma zlecenie na leczenie, natychmiast zaczyna żałośnie płakać o tym, że go „bolszewiki” dorwały, na leczenie wysłały. Ostatnio jak wygląda to z jego wynurzeń, na leczenie skierował go katolicki portal expedyt. Widać po tym jego komentarzu.

https://niepoprawni.pl/comment/1627431#comment-1627431

Ostatnio zgłosiłem się do administracji niepoprawni.pl z zapytaniem, czy nie mają jakiegoś kaftana bezpieczeństwa oraz kagańca, które wydają się niezbędne temu choremu Andy, by nie zaśmiecał portalu swoimi chorymi wywodami. Gawiron obiecał mi iż w sobotę 25.04 wieczorem nad jakąś terapią dla tego chorego osobnika pomyśli. Z drugiej strony zadałem pytanie, czy jeśli jakiejś terapii nie uda się znaleźć a także w związku ze zmianami języka polskiego, gdzie słowa dotychczas obraźliwe jak „zdradzieckie mordy”, „zamknijcie mordy”, sądownie uznaje się jako określenia kulturalne, na portalu niepoprawni.pl równolegle do otworzenia oddziału leczenia schorzeń „aandy” kulturalnym określeniem będzie „Andy-aandy ‘bolszewickie załgane ścierwo’” które ten chory osobnik stosuje w stosunku do Polaków próbujących spokojnie dyskutować na tym portalu. Jak widać, czekałem do poniedziałku, reakcji portalu brak.

Jest w naszej polskiej praktyce prawnej zasada iż jeśli do określonego czasu nie zostanie zgłoszony sprzeciw, a tu Gawiron sam określił swój czas do soboty 25.04.2020 wieczorem, to można przyjąć iż dana sprawa staje się zgodna z wolą danej instytucji, w tym przypadku portalu „niepoprawni.pl”

Tak więc obrażani przez chorego na schorzenie „aandy Andy" Polacy” : JJJ, Verita, Markowa, SolidarnyX, Ostry i każdy inny obrażony przez niego użytkownik tego portalu, na podstawie zgody administracji portalu „niepoprawni.pl” może zwracać się do komentatora Andy-aandy zwrotem „Andy-aandy ‘bolszewickie załgane ścierwo’”. Ostatecznie każdy portal określa jakie zwroty na tym portalu, zgodnie z wolą administracji i są uznawane za kulturalne. Ten zwrot na niepoprawni.pl za zgodą jego administratora Gawirona jest jak najbardziej kulturalny.

Przepraszam adminie Gawiron, albo okiełznasz tutejsze bagienko, znajdziesz kagańce i kaftany bezpieczeństwa na tych, co dzięki ich językowi rynsztokowemu seryjnie wylatują z polskich portali,. albo niepoprawni.pl będą tylko miejscem, gdzie wchodzi się, tylko po to by naubliżać temu, co akurat ma inne zdanie. Wtedy takie określnenia jak "bolszewickie bydło", "Andy, bolszewickie ścierwo", "cwelu" , "potomku UB-eka i prostytutki" będą normalnym, tu stosowanym językiem. Jakie są tego efekty? Na pewno wiesz analizując rankingi portali, gdzie niepoprawni.pl pikują w dół wzorem atakującego niemieckiego samolotu nurkującego Junkers Ju 87 "stukas", choć dziś dla portali, ze względu na odosobnienie Polaków wywołane decyzjami rządu PiS, jest okres korzystny dla portali. Tutejsze trolle jak kamień u szyi topielca ciągną portal w dół.

* Zalecanie WHO, dla leczenia schorzeń „aandy”, kaganiec i dłuższa izolacja od społeczeństwa.

 

 
239 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: schorzenia, medycyna psychiatryczna.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Aborcja a "prawa boskie"
Wican → Zawisza Niebieski
Re: Aborcja a "prawa boskie"
Zawisza Niebieski
Re: Aborcja a "prawa boskie"
Wican → Anna PK.
Re: Aborcja a "prawa boskie"
Anna PK. → Ikulalibal
Re: Aborcja a "prawa boskie"
Ikulalibal → Zawisza Niebieski
Re: Aborcja a "prawa boskie"
interesariusz → Zawisza Niebieski
Szambo
Jarosław Ruszkiewicz → Zawisza Niebieski
Re: Zawiszo!
Jarosław Ruszkiewicz → Zawisza Niebieski
Re: Jak „sowiecki agencik” znalazł polski [...]
Zawisza Niebieski → interesariusz
Re: Zawiszo!
Zawisza Niebieski → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Szanowni Państwo!
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Zawiszo!
Jarosław Ruszkiewicz → Zawisza Niebieski
Zawiszo!
Jarosław Ruszkiewicz → Zawisza Niebieski
Re: Szanowni Państwo!
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
więcej…