Zawisza NiebieskiTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Humor, satyra2020.04.02 16:24 16:25

Oby TVPiS twoich dzieci nie uczyło

 
 

Za te 2 miliardy darowane przez Dudę, TVPiS ostro wziął się za „misję edukacyjną”. Pojawiły się pierwsze lekcje prowadzone przez „pedagogów z wieloletnim doświadczeniem na co dzień uczących nasze dzieci w szkołach publicznych…”


 

Tak naprawdę w czasie kwarantanny niewiele mamy do robienia, więc dlaczego nie przypomnieć sobie czegoś co w szkołach się uczyliśmy. Wiedzy nigdy za mało. Posłuchajmy więc pierwszych lekcji doświadczonych pedagogów.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vMuxT8mbiqo

 

O Boże, a ja przez całe życie myślałem, że średnica to nie jest obwód. Że ołów w formie pierwotnej występuje w kopalniach często w rudach cynku a nie na stacjach benzynowych… 

 

Jednak TVPiS swym pismem ostro atakuje krytykantów, kto wie, czy nie zostanę wyrzucony sprzed odbiornika TV tak jak wyrzuca się lekarzy, co śmieją opowiedzieć, jak dziś działa medycyna. „Poniżanie i dyskredytowanie nauczycieli…” – czytamy w piśmie - „…którzy realizując ‘swą misję’ zdecydowali się zaangażować w projekt edukacyjny, którego celem jest zapewnienie ciągłości nauczania świadczy o nieprzestrzeganiu powagi sytuacji i wyzwań, które stoją przed naszym społeczeństwem w tej trudnej chwili…” Spuśćmy zasłonę milczenia nad patetyzmem tych sformowań, zaznaczmy jedynie, że na razie „win Tuska” tam jeszcze nie podano. Ale by realizować „swą misję” nauczania trzeba dzieciom przekazywać naukę a nie banialuki.

 TVPiS również wspomina, iż to „jednostkowe pomyłki”. Rzeczywiście w początkach telewizji wszystkie programy prowadzone były na żywo, bo nie znano sposobu nagrywania, tyle, że wtedy w telewizji zatrudniano ludzi posiadających wiedzę. Dziś jednak są już takie wynalazki co pozwalają taki program zapisać, zweryfikować, ba nawet poprawić „jednostkowe błędy”. No ale czy tego można się spodziewać po TVPiS, gdy za ważnego dyrektora robił tam człowiek, co nie miał matury? A dziś za doradcę robi Jacek Kurski. Wtedy powstaje edukacja na miarę możliwości… Oni pewnych rozwiązań technicznych a także programu nauczania w szkołach mogli nie znać. Nie matura a chęć szczera… nieprawdaż?

 

Dziś w zadumie nad zdaniem egzaminu rządu w dziedzinie edukacji cieszę, że moje dzieci nauki pobierały za czasów, gdy jeszcze TVPiS nie uczyło, zaś wnuki?... Mam nadzieję, że ich już TVPiS nie będzie uczyło. Ale istnieje niebezpieczeństwo, że ich nauczycielem może być pedagog co nauki pobierał od tych „pedagogów z wieloletnim doświadczeniem”. Wtedy tylko edukacja podziemna u dziadka pomoże.

 

 
318 odsłon  średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: doświadczeni pedagodzy, misja tvpis, edukacja.
Re: Oby TVPiS twoich dzieci nie uczyło 
miarka, 2020.04.03 o 02:14
Na front nauki i wychowania przyszłych kadr PiS aktualne elity władzy antrypolitycznej rzuciły swoje najbardziej wykształcone i sprawdzone autorytety (autorytety bo mają "auta", i "ryją" pod pod swoim Suwerenem, Narodem Polskim).

Podobne manewry widzieliśmy nie raz, kiedy to partia rządząca "podkładała się" nowym kandydatom do rządzenia.

Zawsze jak jest "demokracja fasadowa, są i "ciemne siły" ZAFASADOWE.
- Ich nie widać, ale skutki są gorsze jak przy jawnej wojnie. Spiski, zmowy, zdrady, prawo stanowione, prawda stanowiona, hierarchia wartości stanowiona...
- Nadto "podstolikowe konszachty" - byleby stolik był okrągły, bo wtedy postronnym trudno rozróżnić kto nasz, a kto nasz najgorszy wróg.

W państwie terrorystycznym i faszystowskim (dla lepszej "pedagogiki" zwanym demokratycznym) to jest konieczne, bo inaczej Naród - Suweren sprawujący swoją władzę (niepodzielną i niezbywalną, bo i państwo jako jedno z dóbr wspólnych Narodu Polskiego. - Władzę nad swoją własnością niepodzielną i niezbywalną.
Prawdziwy Suweren w Państwie Polskim pokazałby tej waadzy państwowej - tej którą Naród popiera w wyborach, udzielając swojej łaski. - Łaski sprawowania rządów w Państwie, aby sprawowały zarząd bieżący dobrami wspólnymi Narodu Polskiego.
- Zarządzały wszelkimi dobrami wspólnymi Narodu, zarządzały tak aby pozostały niepodzielnymi i niezbywalnymi. - które Naród gromadzi, a po to żeby wokół nich organizować się dla zaspokajania potrzeb bieżących pokolenia Narodu Polskiego.
jako powierzone tym wybieranm aby, oraz ich chronienia aby w stanie nie gorszym jak go samo otrzymało, przekazało następnym pokoleniom.

Wszystko jasne?

Jakoś mi sobie trudno wyobrazić żeby waadze pisowskie chciały robić publiczny wykład funkcjonowania demokracji.
To wygląda na gruby kant żeby oduczać demokracji i polityki.

Gdyby "czwarta władza" uczyła jak należy, to na drugi dzień po takich wykładach szukalibyśmy nowych władz państwowych.
- A bieżącej pokazalibyśmy skąd jej nogi wyrastają.

Przecież TVP byłaby "władzą wyższą" jak władza nauczyciela, nawet "siłą wyższą", czy jej interpretatorem "jedynie słusznym".
Przecież tu się odbywa zamach stanu.

Już za komuny "Telewizja kłamała". Ale kłamać tak że każdy człowiek w jako tako inteligentny mógł stwierdzić że mamy do czynienia ze złodziejami (bo kłamią, a każdy kto nas okłamuje chce nas okraść), to już trzeba się nie bać "ani Boga ani ludzui".

Dobry pedagog potrafi uczniów przekonać do tego czego zechce (a jak waadza zechce to ho, ho!
Taki potrafi przyjąć uproszczenie że jakieś województwo jest co do kaształtu np kółkiem o średnicy powiedzmy 100 kilometrów, więc i obwód będzie miał 100 kilometrów. Np. waadza ogłosi że powiększyły granice województwa graniczącego z Niemcami dwukrotnie. Miały obwód 100 km, teraz będą miały 200km.
Starczy zrobić obóz wędrowny w wakacje i obejść z uczniami województwo wzdłuż takiej uproszczonej dla przybliżenia do kształtu okręgu granicy.

Obejdą i może być że wyjdzie te dwieście.

U Orwella już był opisany taki przypadek. W mediach ogłoszono że waadza zwiększyła miesięczny przydział czekolady do 90 gram.
Problem że już nie było takich co pamiętali że dotychczasowa norma była 100 gram.

Tak i z tymi granicami. Zamiast wydatnie powiększyć województwo, wybitnie go pomniejszono. - Inaczej mówiąc okradziono jego mieszkańców.

Gdyby tak wycieczka odbyła się wzdłuż "przekątnej" (wzdłuż jakiegoś odcinka zbliżonego do przekątnej) kradzieży ukryć by się nie dało.


"Za te 2 miliardy darowane przez Dudę, TVPiS ostro wziął się za „misję edukacyjną”.

Ja bym tu powiedział, że wziął się za "misję deedukacyjną", czy za budowę aparatu pod "pranie mózgu" obywatelom.


"Pojawiły się pierwsze lekcje prowadzone przez „pedagogów z wieloletnim doświadczeniem na co dzień uczących nasze dzieci w szkołach publicznych…”

Już wiemy więc o co chodzi?
Oni dążą do tego, że ważniejsza ma być pedagogika, czyli żeby dzieci lubiły panią psorkę (to od psucia czyli postępu w kategoriach tolerancji i rozpieszczania), i pana waadzę, zwłaszcza tego "czwartego".

Ci w pedagodzy telewizorach to już "czwarta władza" - wyższa jak sąd najwyższy, wyższa i jak rodzice uczonych "pedagogicznie", wyższa jak Naród Polski jako całość.

Taką władzę nad władzami już poznaliśmy. - Takim był Stalin - Ojciec i Słońce narodów.
Duda wysoko mierzy.

Pytanie czy PiS potrafi wystarczająco dużo zepsuć żeby Duda jednak tym Ojcem i Słońcem nie został.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Wican → Zawisza Niebieski
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Zawisza Niebieski → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Jarosław Ruszkiewicz → Zawisza Niebieski
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Zawisza Niebieski → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Trojanowski, w służbie cara i Stalina
Jarosław Ruszkiewicz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
interesariusz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Zawisza Niebieski → interesariusz
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
interesariusz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Zawisza Niebieski → interesariusz
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
interesariusz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Zawisza Niebieski → interesariusz
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
interesariusz → Zawisza Niebieski
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Zawisza Niebieski → Jasiek
Re: A może tak przenieść stolicę do … Grajewa?
Jasiek → Zawisza Niebieski
więcej…